2a cursa Terra de Vins Clàssics 2024

1 de Març

Turboslot

C/ de la sala 21, Cal Rubió | 08730 Santa Margarida i els Monjos (Barcelona)

https://turboslot.wordpress.com

 

TRAMS: 4 trams amb pista Ninco, fonts DS Power 3 i tres passades

REGLAMENTS: www.rallyterradevins.com

CATEGORIES PUNTUABLES:

  • INFANTIL
  • N3D
  • SN3D
  • COPA SRC

INSCRIPCIONS: 

A partir del Dissabte 17 de Febrer a les 10.00h. No s'acceptaran inscripcions abans de l'horari indicat.

Cal enviar un correu electrònic a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la., indicant el vostre Nom i Cognoms, Escuderia, Categoria, Cotxe i Tanda escollida. 

PREUS:

  • Infantil: Gratuït
  • Adults: 6 €

TANDES: 

Les tandes disponibles són les següents i limitades a 15 pilots:  

 

TANDA 0- Divendres 01/03/2024 | De 19.00 a 21.00 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE PAGAT
 33 QUIM CODORNIU TURBOSLOT COPA SRC LANCIA DELTA S4  
14 XAVI PARERA CASC N3D FORD RS200  
 13 XAVI ZENOBIO SLOT TARRACO COPA SRC PORSCHE 914  
12 JOAN C. CEBALLOS 4EVER SLOT COPA SRC LANCIA DELTA S4  
1 JORDI ALFOCEA ATENEU SLOT SN3D BMW M1  
 39 PERE FERRET  ATENEU SLOT COPA SRC LANCIA DELTA S4  
 18 FRANCESC BOLUMAR SLOT MORA  N3D LANCIA 037  
 19 THIAGO DUQUE 4EVER SLOT INFANTIL LANCIA 037  
20 MARIO DUQUE 4EVER SLOT SN3D LANCIA 037  
           
           
           
           
           
           

 

 

TANDA 1 - Divendres 01/03/2024 | De 21.00 a 23.00 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE PAGAT
6 JAUME BENAVENT SLOT LA LIRA SN3D LANCIA 037  
MIQUEL MARTÍNEZ SLOT LA LIRA SN3D ALPINE A310  
43 SERGI GONZÁLEZ SLOT LA LIRA SN3D BMW M1  
 25 PERE PORTA SLOT LA LIRA SN3D LANCIA 037  
26 NIL PORTA SLOT LA LIRA INFANTIL LANCIA 037  
24 MIQUEL AIBAR ATENEU SLOT COPA SRC PEUGEOT 205  
10 PERE VILAPLANA SLOT LA LIRA N3D PORSCHE 911  
11 TONI CARRILLO SLOT LA LIRA N3D PORSCHE 911  
29 JAVIER ITURBE SLOT LA LIRA N3D BMW M1  
 5 MANUEL CASTILLA TURBOSLOT N3D NISSAN 240  
35 OSCR PÉREZ ATENEU SLOT SN3D BMW M1  
 36 OSCAR PEREZ JR. ATENEU SLOT INFANTIL FERRARI GTB   
22  ALEIX AIBAR ATENEU SLOT COPA SRC LANCIA DELTA S4  
23 JOSEP GRIMAU ATENEU SLOT COPA SRC LANCIA DELTA S4  
 42 CARLOS SÁNCHEZ TURBOSLOT COPA SRC PEUGEOT 205  

 

TANDA 2 - Divendres 01/03/2024 | De 23.00 a 01.30 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE PAGAT
 32 JORDI URPÍ SLOT LA LIRA N3D LANCIA 037  
27 RAMON GARCIA ATENEU SLOT SN3D    
21 ANDREU QUILEZ ATENEU SLOT SN3D PORSCHE 911  
 30 ISRAEL MORENO TURBOSLOT  COPA SRC LANCIA DELTA S4  
 9 JOFRE TORT TURBOSLOT COPA SRC LANCIA DELTA S4  
 34 LINO ZAPATA TURBOSLOT COPA SRC PEUGEOT 205  
 37 ARMANDO ANCOSNMENDE TOAD TEAM SN3D LANCIA 037  
38 JORDI ARGELICH TOAD TEAM COPA SRC PEUGEOT 205  
 15 MARC CENDRA TOAD TEAM COPA SRC LANCIA DELTA S4  
16 DAVID CENDRA TOAD TEAM COPA SRC PEUGEOT 205  
 40 PERE J. MAS TURBOSLOT COPA SRC LANCIA 032  
RAÚL RAMÍREZ TOAD TEAM COPA SRC PEUGEOT 205  
3 ALBERTO LÓPEZ TOAD TEAM COPA SRC LANCIA DELTA S4  
4 ORIOL RAMÍREZ TOAD TEAM COPA SRC LANCIA DELTA S4  
17 CINTO LOBATO TURBOSLOT SN3D BMW M1  
 41 JOSE PONCE TURBOSLOT COPA SRC PEUGEOT 205  

 

TRAMS:

TRAM 1

TRAM 2

TRAM 3

TRAM 4